УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 454/2014 Про часткову мобілізацію

 

До уваги військовослужбовців за призовом під час мобілізації, на особливий період!

 

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль звернувся до мешканців Донецької та Луганської областей

 
Новини Міністерства оборони України

Курсанти випускного курсу Академії ВМС імені П. С. Нахімова розпочали місячне стажування в частинах та на кораблях Військо-Морських Сил ЗС України

Натиснiть для збiльшення

В Одесі, на базі Військової академії, другий місяць поспіль триває підготовка курсантського складу Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника академії з виховної роботи капітана 2 рангу Аркадія Степаненка, попри наявні труднощі, пов’язані з передислокацією видового вишу з Севастополя, його командування докладає максимум зусиль, аби навчальний процес у закладі не припинявся. – Як і належить, під керівництвом командирів і викладачів, до обіду з курсантами проводяться лекційні та практичні заняття, а в післяобідній час із використанням підручників і конспектів лекцій вони опановують військово-морську науку в години самостійної підготовки, – розповів офіцер.

Капітан 2 рангу Аркадій Степаненко також зазначив, що на початку поточного тижня розпочалося останнє місячне стажування курсантів ВМС випускного курсу. – Майбутні офіцери ВМС здобуватимуть знання та офіцерський досвід у частинах і на кораблях цього виду Збройних Сил України, що дислокуються на теренах Одеської і Миколаївської областей, а також отримуватимуть морську практику та виходитимуть в море на фрегаті “Гетьман Сагайдачний” та середньому десантному кораблі “Кіровоград”, – підкреслив офіцер.

Він також наголосив, що упродовж двох останніх тижнів тривають етапи бойового злагодження підрозділів вишу. Зокрема, на полігоні Військової академії з курсантами було проведено заняття в польових умовах з виконанням вправ стрільб з автомата, кулемета та снайперської гвинтівки.

Офіцер акцентував увагу на тому, що в червні цього року заплановано проведення військово-морського стажування курсантів 1 та 2 курсів. – Передбачається, що на навчальних катерах “Нова Каховка” та “Чигирин” майбутні морські офіцери здійснять штурманський похід за маршрутом “Одеса – Констанца – Поті – Одеса”. На цих суднах вони відпрацьовуватимуть низку вправ з морської практики та виконуватимуть обов’язки вахтового офіцера, – поінформував тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Академії з виховної роботи.

За словами капітана 2 рангу Аркадія Степаненка, також наприкінці червня вперше у Південній Пальмірі відбудеться урочиста церемонія офіцерського випуску 14 курсантів Академії ВМС імені П. С. Нахімова, після чого, відповідно до держзамовлення на 2014 рік, лави цього вишу мають поповнити понад 80 першокурсників.

15.05.2014

< <повернутися
 
Інші події / відео

Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Випуск від 23.11.2014р.


Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Випуск від 16.11.2014р.


Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Випуск від 09.11.2014р.


 
> > більше відео
 
Останні радіо новини

На даний час грає Наталя Бучинська "Моя Україна"

> > слухати ще новини
 
Стрічка новин

На Рівненщині відкрили пам’ятну дошку загиблому герою АТО молодшому сержанту Тарасу Ляшуку

На Рівненщині відкрили пам’ятну дошку загиблому герою АТО молодшому сержанту Тарасу Ляшуку

Міністерство оборони України та міжнародна аудиторська компанія «Ернст енд Янг» підписали Меморандум про порозуміння

Міністерство оборони України та міжнародна аудиторська компанія «Ернст енд Янг» підписали Меморандум про порозуміння

Новини з АТО

Новини з АТО. Артилеристи сил АТО 8 разів наносили вогневі удари у відповідь по активно діючим позиціям терористів

джерело новин www.mil.gov.ua
 
 
       

© ТРК БРИЗ МО УКРАЇНИ, 2014

Відгуки та пропозиції