УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 454/2014 Про часткову мобілізацію

 

До уваги військовослужбовців за призовом під час мобілізації, на особливий період!

 

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль звернувся до мешканців Донецької та Луганської областей

 
Про головне / останні події

Флот за тиждень від 10.08.2014р.

Програма «Флот за тиждень», підготовлена творчим колективом Телерадіокомпанії МО України «Бриз». Випуск від 10.08.2014 р. В програмі: відзначення воїнів державними нагородами за мужність і героїзм під час боїв в зоні АТО; підвищення граничного віку військовозобов’язаних запасу, які мають досвід військової служби та можуть бути використані для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань; брифінг представників Одеського обласного військового комісаріату на тему третьої черги часткової мобілізації; відпрацювання спільних дій підрозділами ВМС ЗС України і батальйонів територіальної оборони в Одеській області; контрольний вихід в море фрегата «Гетьман Сагайдачний» ВМС ЗС України; медіа-день на фрегаті «Гетьман Сагайдачний»; річниця військової частини; вступні іспити до Військово-Морського ліцею; урочиста церемонія покладання квітів та вінків до пам'ятника Невідомому матросу у парку ім. Тараса Шевченка з нагоди 73-ї річниці початку оборони Одеси; концерт на підтримку військовослужбовців з зони АТО, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону та ін.

 
Інші події / відео
Випуск від 18.05.2014р.

Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Випуск від 18.05.2014р.

0 Comments
Posted on 22.05.2014 by admin
 
> > більше відео
 
Останні радіо новини

На даний час грає Наталя Бучинська "Моя Україна"

> > слухати ще новини
 
Стрічка новин

Житомирщина виділила 2 млн грн на підтримку військових області

З обласного бюджету Житомирщини виділили 2 млн грн на програму матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Житомирської області. Ще 2,7 млн грн заплановано залучити з інших джерел.

Військовослужбовці Збройних Сил України не допустили прориву диверсійно-терористичних груп з кільця оточення

Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують завдання у визначених районах Донецької та Луганської областей, створили щільне кільце оточення з метою недопущення поширення тероризму, дестабілізації обстановки в інших регіонах та зриву виборів в Україні. Не зважаючи на це, терористи не припиняють спроб вирватися з оточення.

джерело новин www.mil.gov.ua
 
 
       

© ТРК БРИЗ МО УКРАЇНИ, 2014

Відгуки та пропозиції